Gerçek Bayanlarla Tanışma

Ağustos 16, 2020 ile admin

Halk arasında derlerya gerçek dünyada hayellerle yaşıyoruz ya da hayalle yaşarken gerçek dünyada kaybolup gitmişiz haberimiz yok gibisinden çeşitli kelimeler mevcuttur. Sanal sohbet odalarınıda gerçek dışı gören kişi sayısıda bi hayli fazla. Bu yazımızda bu zihniyette olan insanların chat odaları ne kadar realist olduğunu anlatmaya çalışacağım ve yazıma nasrettin hocanın kısa bir hikayesi ile başlayacağım.

Nasrettin hoca komşusundan tencere almış ve komşu tenceresini geriye istemeye gelince hoca komşusuna 2 tencere vermiş komşusuda 2 tencereyi görünce hocam ben 1 tencere verdim sen bana 2 tencere veriyorsun demiş. Hocada komşusuna tenceren doğurdu 2 tane oldu demiş tabi bu durumda komşunun bi hayli hoşuna gider. Gel zaman git zaman nasrettin hoca komşusundan bir daha tencere ister ve kumşusu hemen koşar tencereyi hocaya verir bikaç gün geçince komşu tencereyi merak eder ve nasrettin hocadan istemeye gider ve tencereyi ister hocada üzülerek tenceren öldü der komşusu şaşırır aman hocam der tencere nasıl ölür hiç ölürmü hocada komşusuna şöyle der doğurduğuna inanıyorsunda öldüğüne niye inanmıyorsun.

İşde böyle arkadaşlar demek istediğim siz kendinizi ne kadar gerçek görüyorsanız sohbet ettiğiniz kişide sizin kadar gerçektir ve realistdir. Gerçek bayanlarla sohbet sitemizde gerçek kızlarla sohbet, gerçek kadınlarla chat, gerçek erkeklerle sohbet ederek arkadaşlık edinip kalıcı dostluklar kazanabilirsiniz.

Gerçek bayanlarla sohbet odamız hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız ya da kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bizlere bildirmek için burayı tıklayın